Acura TLX PMC ручної збірки за 50 000 $

Acura TLX PMC

В цьому році, Acura оголосила, що збирається зробити спеціальну версію свого седана TLX під назвою PMC, названу на честь Performance Manufacturing Center. Це так зване підприємство, де він будує NSX. Надалі, саме тут будуть представлені всі 360 прикладів, в зібраному вигляді.

Звичайно, як і за будь-яку персоналізацію, доведеться доплатити. В результаті, компанія оголосила цифру в 50 945 доларів, включаючи доставку.

Так що ж ви отримаєте віддавши майже $ 51 000 за Acura PMC-land? Ітак, ця сума включає:

  • спеціальну фарбу Valencia Red Pearl тільки для NSX
  • трішки унікальної обробки
  • різні сидіння
  • повнопривідну модель A-Spec TLX

Стосовно точки зору продуктивності це та ж сама стандартна машина.

Що складніше оцінити кількісно, ​​так це характер автомобіля і ступінь ретельності, з якою інженери Acura збирали цей автомобіль. Це не серійний транспортний засіь, тому все встановлюється і налаштовується впродовж тривалого часу. Також автомобіль проходить стандартний процес перевірки, який включає в себе динамометрический тест.

Як правило, щоб приділити таку увагу деталям під час ручної збірки авто, необхідно викласти сотні тисяч доларів у виробника бутіка. Після чого, можуть також виникнути проблеми, пов’язані з придбанням. Зрештою, Acura ручної роботи все ще залишається Acura, і досвід володіння повинен відображати це.