Авто з США: «за» і «проти». Чи варто купувати?

Авто з США: «за» і «проти». Чи варто купувати?

Незважаючи на вже розвинений ринок купівлі авто з США, багато українців досі задаються питанням, чи варто займатися пошуком такої машини. Якщо «євробляхи» були тимчасовим явищем, то американські машини цілком вирішують проблему високої вартості і якості вторинного ринку авто в Україні. Отож, давайте зважимо всі «за» і «проти» такої покупки.

Переваги покупки авто з США

Ми розглядаємо виключно переваги покупки авто з Америки через фірму. Приганяти машину самостійно – це окрема історія, де єдина перевага (заощадити) рідко перевищує недоліки. Тому розглянемо: в чому ви виграєте, якщо замовляєте авто через компанію.

Економія

З бажання заощадити на дорогих українських авто все і почалося. Економія на покупку американського авто досягає 30-50%. Чому ж автомобілі в Америці дешевше? Перш за все, вони по факту просто дешевші. Крім того, після невеликих ДТП авто списують страховим компаніям, після чого страхові агенти продають їх за символічні гроші. Також в Америці існує проблема перенасиченості автомобілями. Тому їм вигідніше списувати їх в інші країни, оскільки американці частіше купують авто із салону.

Пробіг

Середній пробіг автомобіля американця – 20 тис. км на рік. Як правило, вони не їздять на довгі відстані, оскільки подорожують літаками і в родині зазвичай 2 машини. Тому не дивуйтеся пробігу, він не накручений. В Америці взагалі маніпуляції з пробігом кримінально караються.

Якість

Здоров’я автомобіля залежить від навантажень і того, що ви в нього наливаєте. Американські дороги зазвичай рівніше, а паливо якісніше, тому машини там служать набагато довше. Експлуатація машини американськими водіями взагалі дуже делікатна – їздять вони спокійно і не так часто.

Комплектація

Американські версії автомобілів – це багата комплектація. Американці не знають іншої коробки, крім автомата і не звикли їздити без клімат-контролю. Крім цього, в «американках» ви знайдете в два рази більше начинки, ніж в європейській версії того ж авто. Те ж саме стосується і дизайну – тут завжди яскравіше, красивіше, дорожче.

“Чиста” історія

Історії машин в США прозорі. Побачите всю історію ТО, ДТП, власників, пробігу і т.д взагалі не проблема. Тому ви можете не турбуватися про те, як машина поведе себе в експлуатації і чи не була вона в серйозних аваріях. А ось у країнах СНД відстежити це все практично неможливо, тим більше, якщо працювали професіонали.

Недоліки авто з США

Основний недолік автомобілів із США, якого не уникнути – це час. Вам доведеться витратити близько 2 місяців на доставку і ще до 2 місяців на ремонт в залежності від пошкоджень. Самостійний пошук і участь в аукціонах тільки збільшує час очікування.

Якщо ви не хочете чекати, можна пошукати американські авто серед тих, які вже привезені та відремонтовані. Мінуси такого способу: рідко вдається знайти модель і комплектацію, яка підходить, а також знижується перевага економії, оскільки таке авто вийде дорожче.

Також необхідно враховувати додаткові витрати. Наприклад, ваша машина буде перевозитися з порту на порт, що може завдати їй інші пошкодження. Щоб цього уникнути, потрібна страховка. Це не ті витрати, які повертають нас до думки про покупку українського авто, але все ж це потрібно враховувати.

Отже, щоб заощадити грошей, необхідно витратити трішки більше часу. Купівля машини – процес нешвидкий, і часто вимагає періоду, щоб накопичити кошти, обрати авто і т.д. Якщо ви маєте намір замовити авто з США, то пам’ятайте, що часові витрати повністю виправдають себе, оскільки ви зможете заощадити до 50% на вартості автомобіля.