Як вибрати відмінне авто з США, а не кота в мішку?

Компанії, які доставляють авто з США, вільно орієнтуються в нюансах американських машин. І сьогодні ми постараємося розвіяти сумніви новачків, які ніколи не стикалися з цим питанням. Ми вже розповіли, чому вигідно купувати авто з США, тепер з’ясуємо як зробити свій правильний вибір.

Що необхідно знати перед покупкою машини з Америки?

Якщо ви ще не визначилися з моделлю, але вже зрозуміли, що вигідніше авто з Америки, ви на правильному шляху. Ми склали список того, як обрати об’єкт пошуків і на що звернути увагу.

Крок 1. Визначити бюджет

Кожен сам встановлює для себе ту суму, яку готовий витратити на автомобіль. Враховуйте вартість додаткових витрат. Навіть якщо ви купуєте готове до використання авто без істотних пошкоджень, варто відкласти 10% від вартості на різні додаткові витрати: шини, масло, заміну дрібних деталей і т.д. Це той мінімум, який доводиться витрачати на обслуговування машини в будь-якому випадку.

Крок 2. Визначити моделі

Після того як ми визначилися з бюджетом, необхідно звузити коло доступних автомобілей. Далі потрібно проаналізувати їх: вибрати оптимальне співвідношення ціни, якості, року випуску і пробігу. З цим всім вам допоможуть наші менеджери, щоб в результаті ви знайшли ваш ідеальний варіант. Ми знаємо, які авто вигідніше брати, тому що маємо обьемну базу відгуків про машини наших клієнтів.

Крок 3. Дізнатися середні ціни

Ціни на аукціонах можуть істотно відрізнятися, але розповіді сусіда про неймовірні успіхи на торгах, коли вдавалося купити авто 2017 року за пару тисяч доларів – скоріш за все забавні легенди. Авто з США дійсно обійдуться вам на 30-50% дешевше, ніж такі ж з України, але середні ціни все ж таки є.

Крок 4. Популярність авто на ринку

Якщо ви підбираєте надійне авто на кожен день, придивіться до популярних автомобілів. Тут варто придивитися до думки оточуючих, адже якщо машину обирає багато людей, то машина хороша. До того ж, популярною вона має бути не лише перший рік, а завжди. Таким чином ви заздалегідь подбаєте про ліквідність авто.

Крок 5. Доступність і вартість обслуговування у вашій країні

Те, що є в США, не завжди є в країнах СНД. Якщо ви вибираєте рідкісну на дорогах нашої країни марку, дізнайтеся, чи є офіційний сервіс в вашому місті і яка вартість основних послуг ремонту. Дізнайтеся у наших фахівців, що говорять власники авто про його обслуговування.

Чек-лист перевірки перед покупкою

Наші фахівці знають, як правильно вибрати авто з США, щоб в результаьі отримати  найкраще з того, що є на ринку. І далі ми дізнаєтесь на які моменти ми звертаємо увагу наших клієнтів:

Пробіг

Одне з головних переваг автомобілів з США – невеликий пробіг і його достовірність. Якщо пробіг українських авто легко підкручується, то в Америці такі маніпуляції – кримінальна відповідальність. Тому сміливо довіряйте цифрам і підбирайте оптимальне співвідношення року і пробігу.

Розглядайте фото

Коли розглядаєте фото автомобіля, уявіть, то граєте в «Знайди відмінності». Уважно розглядайте всі деталі на фото і задавайте питання, якщо вони у вас виникають. На етапі домовленості про покупку ви можете запитувати більше детальних фотографій.

Перевіряйте документи

Ми надаємо всю інформацію по авто і допомагаємо розшифрувати всі характеристики. Ви можете запитати будь-яку доступну додаткову інформацію. Погляньте всю історію пошкоджень і ремонту автомобіля, історію обслуговування і власників.

Якщо ви ще не купували машину таким чином і сумніваєтеся, ми з радістю надамо вам пораду і відповімо на будь-які питання. Економія до 50% варта того, щоб зачекати, поки вашу ідеальну машину доставлять із США!