Jeep Cherokee відкликаний за випуск трансмісії

Jeep Cherokee відкликаний за випуск трансмісії

Jeep відкликає 81 165 своїх позашляховиків Cherokee 2014 року, через проблеми з програмним забезпеченням, які можуть привести до несподіваного перемикання передачі в нейтральний режим, що знижує потужність. Крім того це може привести до аварії. Правда, Fiat Chrysler Automobiles, батьківська компанія Jeep, заявляє, що не знає про жодні аварії або травми, пов’язані з цією проблемою.

Деталі

Об’єктами відкликання стали 81 165 позашляховиків Jeep Cherokee 2014 року випуску, побудованих з 27 лютого 2013 по 11 липня 2014 року. Якщо бути більш конкретним, то питання стосується тільки Cherokee з 3,2-літровим двигуном V6.

Jeep Cherokee

Причина відкликання: через проблеми з програмним забезпеченням. Внаслідок чого передача може несподівано перейти на нейтральну, що призведе до втрати потужності і підвищенню ризику аварії (за заявою NHTSA).

Рішення: Дилери будуть безкоштовно оновлювати програмне забезпечення передач для власників позначених американських авто.

Зв’язок з виробником: Власники можуть звернутися до служби підтримки клієнтів FCA по телефону. Очікується, що відкликання розпочнеться 2 серпня 2019 року.

Jeep Cherokee

Компанія просить всіх власників Jeep Cherokee перевірити, чи є у їх авто відкриті відгуки. На сайті NHTSA буде вказано, чи є у вашого автомобіля відкриті відгуки, які необхідно усунути.

Для перевірки, просто необхідно вставити 17-значний ідентифікаційний номер автомобіля (VIN) на веб-сайт NHTSA. І якщо відкликання не з’явився – це означає, що у вашого автомобіля в даний момент відкритих відгуків немає.

Загальна порада: Автовиробники часто видають відгуки. Тому, для власників старіших автомобілів, рекомендується регулярно їх перевіряти. Можливо, ваш транспортний засіб чекає на якесь оновлення.

Порада для українських водіїв: якщо ви вирішили купити і розмитнити авто з Америки, перед покупкою не полінуйтеся перевірити його на Carfax. Дана система надасть вам в хронології все життя обраного авто, включаючи виправлення та оновлення від виробників. В результаті, маючи всю інформацію ви зможете вибрати своє ідеальне авто.