Lamborghini обмежить власне виробництво

Lamborghini обмежить власне виробництво

Lamborghini – це бренд, який вимагає високих цін, і це пов’язано не тільки з його неймовірною продуктивність, технологічністю та розкішшю. Перш за все, Ви купуєте ексклюзивність. Проте, нещодавно на Уолл-стріт, акціонери почали вимагати від виробників суперкарів, більше продажів, щоб ті стали приносили більше прибутку. Але вони не врахували, що збільшення обсягів виробництва ставить під загрозу ексклюзивність і розбавляє бренд.

В результаті, виникає дисонанс: акціонери Lamborghini хочуть, щоб компанія виробляла більше автомобілів, а керівники прагнуть накласти обмеження у виробництві.

Lamborghini

Генеральний директор Lamborghini Стефано Доменікалі заявив журналістам на відкритті нового фарбувального цеху компанії в Італії: «Ми не повинні продовжувати рости вічно. Тепер ми повинні консолідувати ці результати і зберегти ексклюзивність». Як наслідок, керівництво оголосило, що планує продати більше 8000 автомобілів в цьому році. Що є оптимальним виміром з поточним портфелем продуктів. Однак це число може збільшитися до 10 000 автомобілів, в залежності від того, чи додасть компанія ще одну модель в свій невеликий модельний ряд. Можливо саме такий варіант стане компромісним як для акціонерів так і для компанії.

Крім того, Lamborghini показав значне зростання в першому кварталі цього року. Ймовірно, такі показники можна віднести до запуску свого позашляховика Урус. Поки що аналітики прогнозують збільшення виручки приблизно до 1,7 мільярдів євро (1,92 млрд. $), у порівнянні з 1,42 млрд. євро (1,6 млрд. $) в 2018 році.

На тому ж заході, представники підтвердили, що поки електричних суперкарів не передбачається, оскільки «в даний час, клієнти в них не зацікавлені».

Проте, Lamborghini все ж додасть гібридні автомобілі в свій модельний ряд до 2025 року. Таке рішення пов’язане не з фінансами, а з існуючим тиском з метою зниження викидів CO2 і виконання майбутніх мандатів. В результаті, очікується, що саме Urus стане однією з машин, які отримають гібридну трансмісію.