Mitsubishi Outlander PHEV 2019: плюси і мінуси

Mitsubishi Outlander PHEV 2019: плюси і мінуси

Mitsubishi Outlander PHEV – один з перших гібридних кросоверів на ринку. Він дебютував на Паризькому автосалоні в 2012 році. За роки до того, як це зробили його найближчі конкуренти. Але з того часу компанія Mitsubishi мало що зробила для підтримки конкурентоспроможності Outlander PHEV.

Плюси:

  1. Діапазон

Mitsubishi Outlander PHEV 74 MPGe є конкурентоспроможним серед всіх змінних гібридних кросоверів. При повній зарядці Outlander може проїхати до 35 км тільки за рахунок батареї. Комбінація ефективного 2-літрового чотирициліндрового двигуна, 12 кВт * год літій-іонного акумулятора і двох електродвигунів – ось що робить Outlander PHEV ефективним. Навіть з таким вражаючим діапазоном потужність установки становить скромні 190 л.с.

2. Приємне керування

В Outlander PHEV немає нічого спортивного (для цього призначений Outlander Sport). Але на цьому кросовері приємно їздити. Подача живлення плавна. А поєднання чотирициліндрового двигуна і електродвигунів додає Outlander потужності. Одношвидкісна трансмісія рівна, їзда м’яка, почуття керма швидке, і навіть гальмування приємне. Оскільки воно здатне плавно переходити між режимами рекуперації і тертя. Outlander PHEV прекрасно підходить як в місті, так і на трасі.

3. Просторий салон

Outlander PHEV має відкриту, простору кабіну. Два передніх сидіння перевершують найпросторішу Toyota RAV4. Обидва ряди сидінь дуже зручні.

Мінуси:

  1. Застарілі матеріали та інформаційно-розважальна система

Деякі матеріали в Outlander PHEV GT S виглядають витончено, але все ж потребують оновлення. Стандартний 7,0-дюймовий екран погано реагує на сенсорні входи (принаймні, у нього є Apple CarPlay і Android Auto), кнопки на центральній панелі виглядають дешевими.

2. Нестандартний стиль

Передня частина Outlander PHEV носить занадто багато хрому і чорного пластику. Бічний профіль підкреслює дивну лінію даху. Ззаду Аутлендер PHEV не виділяється з натовпу.

3. Гучний силовий агрегат

Одиночне передавальне відношення Mitsubishi плавне, але воно видає докучливий звук, який наповнює кабіну, особливо на більш високих швидкостях.

Конкуренти

  • Гібридний плагін Ford Escape
  • Toyota RAV4 Prime
  • Honda CR-V Hybrid
  • Subaru Crosstrek PHEV