Land Rover Defender 2020 вийде в трьох розмірах

Новий Land Rover Defender

Land Rover запропонує три варіанти свого нового Defender і чотири варіанти персоналізації, щоб розширити привабливість свого культового позашляховика.

Варіанти персоналізації будуть націлені на широке коло клієнтів – від любителів бездоріжжя до покупців, які шукають висококласну міську малолітражку.

land rover defender 2020

Land Rover пропонує наступні розміри Defender:

  • Трьохдверний Defender 90. Це буде п’яти- і шестимісна версії, а його довжина збільшиться до 4323 мм з менш ніж 4000 мм в попередньому поколінні.
  • П’ятидверний Defender 110. Це будуть п’яти-, шести- і семимісцеві версії. Він збільшиться в довжину до 4758 мм.
  • Defender 130. Цей варіант буде п’ятидверним, восьмимісним пасажирським автомобілем, який становить 5100 мм. Попередній Defender 130 продавався тільки як пікап з подвійною кабіною.

Готуйтесь, незабаром ці три вершники, в повному складі, в оновленому вигляді будуть підкорювати світовий автопром.

Така інформація була розкрита, коли компанія опублікувала на форумі свою презентацію про дилерський центр. У презентації викладені основні характеристики та варіанти для кожного з трьох автомобілів.

Land Rover Defender

Defender 90 націлений на клієнтів, які «молоді, багаті, цікаві та індивідуальні».

110 – націлений на шукачів пригод, сімейних пар і самозайнятих людей. Модельний ряд «Premium Explorer» 130 буде орієнтований на сім’ї з «активним способом життя».

Land Rover побудував більше 2 мільйонів одиниць попереднього Defender, який став іконою позашляховика до того, як його 67-річний випуск закінчився в 2016 році.

 На слайдах презентації також були представлені варіанти трансмісії. У покупців буде вибір між дизельними і газовими двигунами з робочим об’ємом 2,0 або 3,0 літра, які, як ми підозрюємо, будуть новими лінійними четвірками і шістками від сімейства Ingenium від Jaguar Land Rover. Найпотужнішим Defender буде гібридний плагін, який, швидше за все, буде поєднувати турбобензиновий чотирициліндровий двигун потужністю 296 к.с.

Зрештою, Defender дебютує у вересні цього року на автосалоні у Франкфурті.