Скільки потрібно чекати індивідуальну модель Ferrari?

Скільки потрібно чекати індивідуальну модель Ferrari?

Раціональна частина людей може прирівняти витрати покупки одноразового Ferrari, скажімо, з хорошим годинником. Але перш ніж, цей годинник потрапить до нас в брендовій коробці, або обране Ferrari буде готове до виїзду з салону, пройде не один день.

Ferrari

Так що ж, крім грошей, заважає цінителям наблизиться до своєї мрії? Який етап займає найбільше часу? І чи багато бажаючих чекати роки до зустрічі зі своїм новим трофеєм?

Комерційний директор Ferrari, розкрив карти. Виявляється, самі унікальні моделі компанії мають найдовший список очікування в лінійці продуктів, який становить від чотирьох до п’яти років. За словами директора, разові моделі – це зростаюча тенденція, і вони займають багато часу.

Ferrari

Також Autocar повідомляє, що на деякі машини йде два роки, на інші – до трьох. Крім того, незважаючи на зростаючий попит, Ferrari буде випускати тільки два-три автокара в рік. А все для того, щоб зберегти свою ексклюзивність і дотримуватись своїх виробничих потужностей, які більше не потягнуть.

Наприклад, P80 / C, заснований на гоночному автомобілі 488 GT3, має найтриваліший час розробки серед усіх унікальних Ferrari, зроблених на сьогоднішній день. А саме, для виконання роботи потрібно від 18 до 24 місяців, але на це йде від двох з половиною до трьох років. При цьому, не зрозуміло чи включає цей період час очікування, необхідний для початку виробництва і саме виробництво.

Унікальні Ferrari

Ferrari P80 / C

Єдиний у своєму роді трек P80 / C, був розроблений для одного покупця і знаходиться в роботі з 2015 року. До цього був єдиний SP3JC без даху, який дебютував в кінці 2018 року.

Кожен з них був персоналізованим проектом збірки. Це означає, що у клієнта є не тільки унікальний автомобіль, але і унікальний досвід роботи з дизайнером. В цьому і полягає унікальність співпраці з Ferrari. Унікальна модель Ferrari пропонується тільки топ-клієнтам. Тому запити розглядаються в рамках кращих 250 клієнтів компанії.