Технології Infiniti, які потребують оновлення

Infiniti, що потребує оновлення

Гортаючи автоновини, ми бачимо розвиток, поліпшення, новинки та редизайн, але в реальному світі бувають також і факапи. Наприклад, система Infiniti InTouch, вважається найменш затребуваною в галузі. Вона поєднує заплутану естетику з помітними недоліками в програмному забезпеченні.

Недоліки Infiniti InTouch

Верхній екран традиційно відображає навігаційну карту. Ним керують за допомогою сенсорного екрану або циферблата, який розміщений нижче. При цьому, циферблат працює тільки з верхнім екраном. Звичайно, карта виконує свою роботу досить добре – в кінці кінців, це просто карта. А ось верхня половина InTouch виглядає досить застарілою.

 Infiniti InTouch

Нижній екран виглядає трохи краще, але не на багато. А ось графіка в нижній частині екрана виглядає досить сучасно. Але на головному екрані, він виштовхує більшу частину свого обмеженого набору додатків на другу сторінку, що сильно відволікає.

Apple CarPlay і Android Auto, на жаль, відсутні.

Ціна за комфорт

Розумна 360-градусна система моніторингу є частиною пакета ProAssist вартістю $ 2250, який також включає в себе:

  • моніторинг сліпих зон
  • датчики паркування
  • датчики дощу
  • автоматичне гальмування при задньому русі

Автоматичний переднє гальмо з виявленням пішоходів є стандартним. Ну а якщо, Вам потрібна система, яка підтримує смугу руху і адаптивний круїз-контроль, то це обійдеться в додаткові 2850 доларів. В результаті, якщо ви хочете отримати повний набір систем безпеки і допоміжних засобів, приготуйтеся викласти додаткові 5 100 доларів. Можна також розглянути додавання повного приводу, для всепогодного душевного спокою, який додасть ще 2000 $.

Що стосується технічних характеристик, то в наявності два пакети:

  • ProAssist за 2 250 $
  • ProActive за 2 850 $

Втім, Infiniti Q60 Red Sport 400 може сподобатися багатьом. Виглядає добре, їде приємно, і має хорошу ціну серед своїх конкурентів. До слова, Infiniti Q60 починається з 40 850 доларів, а якщо Ви захочете Red Sport 400, то ціна зросте до 55 000 доларів.