Toyota Camry AWD 2021 проти Subaru Legacy 2020 і Nissan Altima 2020

Toyota Camry AWD 2021 проти Subaru Legacy 2020 і Nissan Altima 2020

Автовиробники часто використовують повний привід через його популярність. Toyota Camry 2021 є повнопривідною в більшості комплектацій з чотирициліндровим двигуном. Але вона має конкурентів в цій сфері: Subaru Legacy 2020 і Nissan Altima 2020.

Продуктивність

Ці седани схожі, але в плані продуктивності є явний переможець. Camry випереджає конкурентів на 21 к.с. і приблизно 10 фунт-фут обертального моменту. Ця потужність повинна зробити його швидше, ніж Subaru, проте Nissan Altima може скласти йому конкуренцію через меншу масу.

Тільки Toyota пропонує традиційну автоматичну коробку передач, тоді як Subaru і Nissan покладаються на варіатори. Subaru і Nissan поліпшили свої варіатори до такої міри, що вони досить ненав’язливі. Але якщо ви віддаєте перевагу відчуттю м’якого перемикання передач, то Toyota – ваш вибір. Всі три седани мають приємну підвіску і керованість, чітко налаштовану на користь комфорту, а не швидкості.

Економія палива

Toyota не оголосила офіційні цифри економії палива. Але, передбачається, що вони будуть знаходитись в діапазоні від 7,8 – 8,1 л на 100 км. Altima витрачає 6,5 – 6.7 л на шосе в залежності від комплектації та приблизно 9 л по місту. Subaru витрачає 6,7 л по шосе і 8,7 л по місту.

Інтер’єр і екстер’єр

За розмірами Camry і Altima практично ідентичні. Вони мають однакову колісну базу. Subaru коротше, ніж інші, але його ширина така ж як у Camry.

Автомобілі схожі і всередині. Nissan Altima – найщедріший в плані переднього пасажирського простору. Однак, з задніми місцями справи йдуть значно гірше.

Що стосується дизайну, Camry є найбільш стильним. Legacy більш традиційний, але його екран привертає увагу, будь то пара 7-дюймових дисплеїв або один 11,6-дюймовий екран, присутній в більшості комплектацій. Інтер’єр Nissan Altima трохи простіше в порівнянні.

Ціни

Хоча Toyota ще не оголосила ціни на повнопривідну Camry, ми знаємо, що компанія запропонує її в якості автономного варіанту для комплектацій LE і вище, пропускаючи базову комплектацію L. При цьому ми знаємо, що це буде коштувати дорожче базової ціни LE з переднім приводом в 25 795 доларів. Nissan пропонує повний привід на кожному рівні обробки салону, починаючи з бази S і виключаючи тільки варіант з турбонаддувом. Але ця базова повнопривідна Altima має найвищий (на даний момент) цінник в $ 26 375. Subaru Legacy поставляється з повним приводом на всіх комплектаціях та має значну цінову перевагу в порівнянні з Toyota і Nissan. Базова Subaru коштує всього 23 645 доларів, що приблизно на 3000 доларів менше, ніж у двох інших седанів.

Оснащення

Toyota і Nissan мають стандартну сумісність з Apple CarPlay і Android Auto, в той час як в базовій версії Legacy її немає (вона додана з 11,6-дюймовим дисплеєм у всіх інших комплектаціях). Базові Toyota і Subaru також мають більше стандартних допоміжних функцій для водія, таких як адаптивний круїз-контроль, автоматичне екстрене гальмування, а також попередження і допомогу при виїзді зі смуги руху. Що стосується зручності, Nissan Altima стандартно поставляється з дистанційним запуском, а також безконтактним входом і кнопковим пуском.